Studiju process

BĒRNU SPĒLES

Vislielākā veiksme šai kolekcijai bija aizbraukt uz Berlīni Erasmus+ apmaiņas braucienā. Sākot kolekciju jau oktobrī, bija daudz vairāk laika izstrādāt konceptu. Berlīnē radīju arī pirmo tērpu komplektu.

Otrā lielā veiksme bija iespēja piedalīties XXI Adīšanas un tekstilu radošajās darbnīcās (21st Knitting and Textile Workshop) Apoldā, Vācijā. Tur es varēju realizēt savus dizainus žakarda adījumos. Nedēļas laikā tapa seši apģērbu gabali un tika gūtas pirmās zināšanas darbā ar adījumiem.

Mācību process, protams, paredz arī neveiksmes. Tā kā šogad pirmo reizi daudz padziļinātāk pievērsos adījumiem un skulpturālām formām, ir vairāki secinājumi, kas palīdzēs nākotnes dizaina procesu veidot labāku. Piemēram, secināju, ka maniem apģērbiem vislabāk derētu kokvilnas un vilnas dziju sajaukums un, lai panāktu apjomīgas formas no smaga auduma, vairāk jāpiedomā pie apģērba karkasa izstrādes. Domājot par konkrētas formas atveidi, savā ziņā jāiejūtas inženiera prātā. No fizikas un matemātikas arī modes dizainā neizbēgsi.

Pamat­informācija

Iesniegt projektu